SAMSUN MERKEZ'DE SATILIK DÜKKAN

SAMSUN MERKEZ'DE SATILIK DÜKKAN

Özellikleri

Emlak Tipi : İş Yeri
İl : SAMSUN
İlçe : -
Mahalle/Köy : KALE
İmar Durumu : TİCARET
m2 : 103
Leasing Kredisine Uygunluk : Uygun
Yetkili Emlak Ofisi : Coldwell Banker

Bulunduğu Adres

Kale Mahallesi, Sakarya Caddesi, No:36/6, İlkadım/SAMSUN

Bulunduğu Adres

Kale Mahallesi, Sakarya Caddesi, No:36/6, İlkadım/SAMSUN
Fiyatı
141.600 TL (%18 KDV DAHİL)
Satıcı Yapı Kredi Leasing
Başlangıç Tarihi 12.06.2018 00:00
Bitiş Tarihi 31.12.2020 16:00

Açıklama ve Diğer Bilgiler

SÖZ KONUSU GAYRİMENKUL'ÜN SATIŞ YETKİSİ COLDWELL BANKER EMLAK DANIŞMANLIĞINA DELEGE EDİLMİŞ OLUP, FİYAT TEKLİFLERİNİZ VE DİĞER BİLGİLER İÇİN FİRMA YETKİLİSİ ŞİMAL NAZAN ACARLI İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ ;

ŞİMAL NAZAN ACARLI  0532 347 68 96


SİTEMİZDE İLANI YAYINLANAN GAYRİMENKULÜN TARAFIMIZDAN DİREKT SATIŞI YAPILMAMAKTA OLUP, İLAN BİLGİ AMAÇLI YAYINLANMAKTADIR.

Taşınmaz Yeri ve Çevre Özellikleri

Değerleme konusu taşınmaz, Samsun İli, İlkadım İlçesi, Kale Mahallesi, 36 No?lu binanın 2. Normal katında 6 bağımsız bölüm numaralı işyeridir. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan 19 Mayıs Bulvarı üzerinde güney yönde ilerlendiğinde sağ tarafta ilk ara olan ve Cumhuriyet Meydanı?na cephe olan Kazımpaşa Cadde?sine dönülür. Kazımpaşa Caddesi üzerinde batı yönde ilerlendiğinde sol tarafta kalan ve 4. Ara sokak olan Cephane Sokağa girilir. Cephane Sokak üzerinde ilerlendiğinde sağ tarafta kalan ve 2. Ara olan Sakarya Caddesi ile Cephane Sokağın kesiştiği sağ kolda yer alan 2. parselde konu taşınmazlar yer almaktadır.

Yakın çevresi ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 45 katlı iş merkezli apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede ticari işletmeler Gazi Caddesi üzerinde yoğunlaşmış olup ara sokaklarda ticari faaliyetlerin yoğunluğu kısmen azalmaktadır. Bölgede yer alan binalarda zemin katlar dükkan, normal katlar büro olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın bulunduğu cadde üzerinde binaların zemin katları genellikle dükkan olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın bulunduğu caddede ticari potansiyel orta yoğunlukta, araç ve yaya trafiği orta seviyededir. Taşınmazın bulunduğu bölgede otopark sorunu, araç duraklama sorunu vardır. Bölgede ilçe geneline hitap eden ticari işletmeler ve Subaşı Yeraltı Cami, Halı Hatun Cami, Garanti Bankası Samsun Şubesi, Telekom Samsun Şubesi, Türk Telekom Ptt Merkez Müdürlüğü
ve Samsun Çarşı Mağazası gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Ödeme Opsiyonları

2. El satışlarımız için 2 adet ödeme opsiyonumuz bulunmaktadır;

Peşin Ödeme
Teklifiniz kabul edildiği taktirde, teklifte bulunduğunuz tutarı peşin olarak tarafınıza ileteceğimiz şirketimiz TL hesabına ödeyebilirsiniz.
Leasing Kredisi ile Ödeme
Teklifiniz kabul edildiği taktirde, teklifte bulunduğunuz makine/ekipman için tekrardan leasing başvurusunda bulunabilir ve krediniz onaylandığı taktirde makineyi tekrardan leasing ile alabilirsiniz. 2. El makinelerin tekrardan leasing işlemlerinde KDV oranı mal’ın cari kdv’si üzerinden değerlendirilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Ürünlere teklif iletebilmek için üye olmak zorunda mıyım?

Evet, platformumuzda listeli ürünlere teklif iletebilmek için, sitemize kayıt olunması gerekmektedir.

Mail ya da faks yoluyla teklif iletebiliyor muyum?

Hayır, sitemizde bulunan ürünler için teklifler yalnızca platform üzerinden iletilmektedir.

Sitede ilk defa listelenen bir ürün için teklif süresi dolmadan satın alım yapılabilmesi mümkün müdür?

Hayır, sitemizde ilk defa listelenen bir ürün için, ürün detayında bulunan teklif süresinin dolması gerekmektedir.

Sitenizde listeli ürünleri bulundukları lokasyonlarda nasıl görebilirim?

Sitemizde bulunan ürünlerin adresi , ürün detayında belirtilmektedir. Bu adreslere gitmeden önce tarafımıza ziyaret edecek şahısların ad/soyad bilgileri ve ziyaret tarihinin mail ya da telefon yoluyla tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Başlangıç fiyatının altında verdiğim teklifler değerlendiriliyor mu?

Başlangıç fiyatı, şirketimiz tarafından ürün için yaptırılan ekspertize konu değeri belirtmektedir ve kısa vadede bu tutarın altına satış yapılması planlanmamaktadır. Ancak uzun vadede şirket içi değerlendirmeler dahilinde sistem üzerinden ileteceğiniz düşük tutarlı tekliflerinde değerlendirilme ihtimalleri olabilmektedir.

Tarafınızdan satın aldığımız ürünün bulunduğu depodan yüklemesi ve nakliyesi kim tarafından yürütülmektedir?

Tarafımızdan satın aldığınız ürünün bulunduğu depodan yüklenmesi ve adresinize nakliyesi ile ilgili operasyon ve tüm masraflar şahsınıza/şirketinize aittir. Şirketimizin bu süreçler ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır.

Uyarı

2. el mallarımızın satışıyla ilgili olarak yukarıda irtibat bilgileri verilen çalışanlarımız dışında başkaca kişi veya kurumlarla iletişime geçilmemesini önemle rica ederiz. Kötü niyetli 3. şahıslardan kaynaklanabilecek her türlü zarar ziyandan dolayı Şirketimiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Teklif Ver

Verilen En Yüksek Teklif
Verdiğiniz En Yüksek Teklif

DİĞER
Kale Mahallesi, Sakarya Caddesi, No:36/6, İlkadım/SAMSUN

Artık Mobildeyiz! Mobil Uygulamamızı indirerek, leasing işlemlerinizi görüntüleyebilir, 2. El platformunda yer alan ürünlere teklif verebilirsiniz.

Eksik Bilgilerinizi Tamamlayın

Kullanıcı Girişi

Çok fazla sayıda yanlış giriş denemesi yaptınız!

Güvenliğiniz için aşağıdaki bilgileri doldurarak
yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Çok fazla sayıda yanlış giriş denemesi yaptınız!

Güvenliğiniz için aşağıdaki bilgileri doldurarak<br>yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.