Nasıl Makine Satın Alırım ?

1

Ürünü Seç

YK Leasing Teklif Platformuna giriş yapılarak ilgilendiğiniz makine ekipman belirlenir.

2

Ürünü Yerinde Gör

Teklif platformunda ilgilendiğiniz ve teklif vereceğiniz ekipmanı, resmi teklifinizi iletmeden önce bulunduğu lokasyonda yerinde görüp, inceleyerek nihai teklifinizi belirleyebilirsiniz.

3

Üye Ol / Giriş Yap

Seçtiğiniz ve yerinde gördüğünüz ürüne tekliflerinizi iletmek için siteye üye olunur ve oluşturduğunuz kayıt üzerinden giriş yaparak tekliflerinizi iletebilirsiniz.

4

En Yüksek Teklifi Ver

Teklif platformuna giriş yaptıktan sonra ilgilendiğiniz ürünü satın alabilmek için öncelikle ürün için belirlenen teklif süresi sonunda en yüksek teklif tutarını iletmeniz gerekmektedir. Kısa vadede sitede ürün için belirlenen muhammen bedel ve üzeri teklifler değerlendirmeye alınmaktadır.

5

Ödeme Yap

İlgilendiğiniz ürünün teklif süresi sonunda muhammen bedel üzerinden en yüksek teklifi ilettiğiniz taktirde, tarafınızla irtibata geçilerek teyitleşilir ve akabininde ürün için ilettiğiniz ve tarafımız kabul edilen satış bedeli şirket hesaplarımıza aktarılır. Eğer ürün için leasing kullanılmak isteniyorsa , leasing kredi değerlendirme süreci başlatılır.

6

Ürünü Teslim Al

Kabul edilen teklifiniz ile ilgili ödemenizi yaptıktan sonra ürün bulunduğu lokasyondan teslim alabilirsiniz. Ürünün bulunduğu lokasyondan yükleme ve nakliye masrafları alıcıya aittir.

* Tescilli İş Makineleri ve Araçlar için ödeme sonrası Noter Devri Yapılmaktadır. Noter Devri sonrasında ürün bulunduğu lokasyondan teslim alınmaktadır.

** En Yüksek Teklif sahibiyseniz, tarafımızdan verdiğiniz irtibat numarası ya da mail üzerinden geri dönüş yapılacak olup, şirket/şahıs evraklarınız talep edilecek ve teklifiniz ile ilgili teyit istenecektir.

Artık Mobildeyiz! Mobil Uygulamamızı indirerek, leasing işlemlerinizi görüntüleyebilir, 2. El platformunda yer alan ürünlere teklif verebilirsiniz.

Bilgilendirme

Bilgi güvenliğiniz için mevcut giriş sürecimize "SMS doğrulama kodu" eklenecektir. Telefon bilginizi doğrulamanızı rica ederiz.

Hata Alındı. Lütfen Tekrar Deneyiniz.

Eksik Bilgilerinizi Tamamlayın

Kullanıcı Girişi

Çok fazla sayıda yanlış giriş denemesi yaptınız!

Güvenliğiniz için aşağıdaki bilgileri doldurarak
yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Çok Fazla Sayıda Yanlış Giriş Denemesi Yaptınız!

Güvenliğiniz için aşağıdaki bilgileri doldurarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.