MERSİN ANAMUR'DA SATILIK DAİRE

MERSİN ANAMUR'DA SATILIK DAİRE

Özellikleri

Emlak Tipi : İş Yeri
İl : MERSİN
İlçe : BOZÜYÜK
Mahalle/Köy : SARAY
İmar Durumu : KONUT + TİCARET
m2 : 62
Leasing Kredisine Uygunluk : Uygun Değil
Yetkili Emlak Ofisi : Keller Williams

Bulunduğu Adres

Mersin İli, Anamur İlçesi, Saray Mahallesi, Bankalar Caddesi, Şefika Hanım İşhanı, No:16, 3. kat, Da:16/302 ,Anamur/ MERSİN

Bulunduğu Adres

Mersin İli, Anamur İlçesi, Saray Mahallesi, Bankalar Caddesi, Şefika Hanım İşhanı, No:16, 3. kat, Da:16/302 ,Anamur/ MERSİN
Fiyatı
55.000 TL (%0 KDV DAHİL)
Satıcı Yapı Kredi Leasing
Başlangıç Tarihi 12.06.2018 18:00
Bitiş Tarihi 31.12.2020 16:00

Açıklama ve Diğer Bilgiler

SÖZ KONUSU GAYRİMENKUL'ÜN SATIŞ YETKİSİ KELLER WILLIAMS EMLAK DANIŞMANLIĞINA DELEGE EDİLMİŞ OLUP, FİYAT TEKLİFLERİNİZ VE DİĞER BİLGİLER İÇİN FİRMA YETKİLİSİ ÇAĞLAR OKTAR İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ ;

ÇAĞLAR OKTAR : 0532 413 35 85


SİTEMİZDE İLANI YAYINLANAN GAYRİMENKULÜN TARAFIMIZDAN DİREKT SATIŞI YAPILMAMAKTA OLUP, İLAN BİLGİ AMAÇLI YAYINLANMAKTADIR.


Taşınmaz Yeri ve Çevre Özellikleri

Taşınmaz, Saray Mahallesi, Bankalar Caddesi, Şefika Hanım İşhanı, No:16, 3. kat, Da:16/302,Anamur/ MERSİN adresindedir.
Taşınmaza ulaşım; Anamur Merkez Cami referans alınarak Atatürk Bulvarı üzerinde güney yönünde 60 m ilerlenerek sol tarafta Bankalar Caddesine dönülür.Cadde üzerinden 100 m ilerlenmesi ile sağ kol üzerinde konumlu olan ana taşınmaza ulaşılır. Konu taşınmaz Anamur ilçesi çarşı merkezinde, Bankalar Caddesi'nin sadece sadece yaya trafiğine açık olan kısmı üzerinde konumlanmaktadır. Konu taşınmazın konumlu olduğu bölge Anamur Belediyesi Gençlik Kültür Merkezi, Anamur Merkez Cami ve PTT?Anamur şubesi bulunmaktadır. Yakın mesafede semt marketleri, iş yerleri ve dükkânlar bulunmaktadır. Bölgede genel olarak bi şik nizamda yapılmış cari fonksiyonda 2?3 katlı 30, 35 yıllık binalar ile zemin katları cari üst katları konut fonksiyonlu 4?6 katlı binalar bulunmaktadır. Taşınmazın çevresi konut ve ticaret alanı olarak şekillenmiştir.


Ödeme Opsiyonları

2. El satışlarımız için 2 adet ödeme opsiyonumuz bulunmaktadır;

Peşin Ödeme
Teklifiniz kabul edildiği taktirde, teklifte bulunduğunuz tutarı peşin olarak tarafınıza ileteceğimiz şirketimiz TL hesabına ödeyebilirsiniz.
Leasing Kredisi ile Ödeme
Teklifiniz kabul edildiği taktirde, teklifte bulunduğunuz makine/ekipman için tekrardan leasing başvurusunda bulunabilir ve krediniz onaylandığı taktirde makineyi tekrardan leasing ile alabilirsiniz. 2. El makinelerin tekrardan leasing işlemlerinde KDV oranı mal’ın cari kdv’si üzerinden değerlendirilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Ürünlere teklif iletebilmek için üye olmak zorunda mıyım?

Evet, platformumuzda listeli ürünlere teklif iletebilmek için, sitemize kayıt olunması gerekmektedir.

Mail ya da faks yoluyla teklif iletebiliyor muyum?

Hayır, sitemizde bulunan ürünler için teklifler yalnızca platform üzerinden iletilmektedir.

Sitede ilk defa listelenen bir ürün için teklif süresi dolmadan satın alım yapılabilmesi mümkün müdür?

Hayır, sitemizde ilk defa listelenen bir ürün için, ürün detayında bulunan teklif süresinin dolması gerekmektedir.

Sitenizde listeli ürünleri bulundukları lokasyonlarda nasıl görebilirim?

Sitemizde bulunan ürünlerin adresi , ürün detayında belirtilmektedir. Bu adreslere gitmeden önce tarafımıza ziyaret edecek şahısların ad/soyad bilgileri ve ziyaret tarihinin mail ya da telefon yoluyla tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Başlangıç fiyatının altında verdiğim teklifler değerlendiriliyor mu?

Başlangıç fiyatı, şirketimiz tarafından ürün için yaptırılan ekspertize konu değeri belirtmektedir ve kısa vadede bu tutarın altına satış yapılması planlanmamaktadır. Ancak uzun vadede şirket içi değerlendirmeler dahilinde sistem üzerinden ileteceğiniz düşük tutarlı tekliflerinde değerlendirilme ihtimalleri olabilmektedir.

Tarafınızdan satın aldığımız ürünün bulunduğu depodan yüklemesi ve nakliyesi kim tarafından yürütülmektedir?

Tarafımızdan satın aldığınız ürünün bulunduğu depodan yüklenmesi ve adresinize nakliyesi ile ilgili operasyon ve tüm masraflar şahsınıza/şirketinize aittir. Şirketimizin bu süreçler ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır.

Uyarı

2. el mallarımızın satışıyla ilgili olarak yukarıda irtibat bilgileri verilen çalışanlarımız dışında başkaca kişi veya kurumlarla iletişime geçilmemesini önemle rica ederiz. Kötü niyetli 3. şahıslardan kaynaklanabilecek her türlü zarar ziyandan dolayı Şirketimiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Teklif Ver

Verilen En Yüksek Teklif
Verdiğiniz En Yüksek Teklif

DİĞER
Mersin İli, Anamur İlçesi, Saray Mahallesi, Bankalar Caddesi, Şefika Hanım İşhanı, No:16, 3. kat, Da:16/302 ,Anamur/ MERSİN

Artık Mobildeyiz! Mobil Uygulamamızı indirerek, leasing işlemlerinizi görüntüleyebilir, 2. El platformunda yer alan ürünlere teklif verebilirsiniz.

Eksik Bilgilerinizi Tamamlayın

Kullanıcı Girişi

Çok fazla sayıda yanlış giriş denemesi yaptınız!

Güvenliğiniz için aşağıdaki bilgileri doldurarak
yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Çok fazla sayıda yanlış giriş denemesi yaptınız!

Güvenliğiniz için aşağıdaki bilgileri doldurarak<br>yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.